איך כותבים תוכן לעמוד נחיתה? 11 טיפים

איך כותבים תוכן לעמוד נחיתה 11 טיפים

אחד הדברים החשובים ביותר בכל דף נחיתה הוא התוכן. בכדי שדף נחיתה יצליח להביא לעסק שלכם לא מעט לידים, חשוב מאוד להשקיע בתוכן. התוכן חייב להיות ממוקד, שיווקי, משכנע ויחד עם זאת תמציתי. אין ספק שכתיבת תוכן לדף מעין זה איננה תהליך פשוט ויש לבחור באנשי מקצוע מומחים בתחום בניית דף נחיתה, כולל התוכן שבו, בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

טיפים לכתיבת תוכן מוצלח בדף נחיתה

הנה כמה טיפים לכתיבת תוכן מוצלח שיהפוך את דף הנחיתה שלכם לדף ממיר:

 1. ראשית כל, יש למקד את המטרה. חשוב מאוד להבין את השוני בין עמודי הנחיתה השונים. ישנם עמודים שמטרתם ללכוד לידים, ישנם עמודי מכירה ישירים, ישנם עמודי נחיתה של תוכנות ועוד. לאחר שמגדירים וממקדים מטרה לדף נחיתה ניתן להתאים תוכן מדויק לדף בהתאם למטרתו.
 2. חשוב מאוד לשלב בתוכן המלצות של לקוחות אמיתיים אשר ניסו את המוצר או השירות שאתם מציעים בדף והיו מרוצים. כדאי שההמלצות יהיו ציטוט ישיר של אותם לקוחות. דף עם המלצות של לקוחות שניסו מוצר או שירות והיו מרוצים הוא דף אמין יותר.
 3. חשוב לזכור שכיום הגולש או הלקוח הפוטנציאלי אינם יודעים איזה סוג של פתרון הם מחפשים ולא פעם הם לא יודעים איזה מאפייני מוצר הם מחפשים עבור הפתרון ועל כן, חשוב מאוד להציג להם את היתרונות, המאפיינים והייחוד של המוצרים או השירותים בצורה הטובה ביותר.
 4. חשוב מאוד לדבר באופן ישיר אל האדם אשר מגיע לעמוד נחיתה וקורא את התוכן.
 5. חשוב מאוד להשתמש בשפה אקטיבית ולא פאסיבית וכן לא להשתמש בשפה גבוהה מדי. כדאי מאוד לכתוב כותרות מושכות בדף.
 6. יש לזכור כי עמודי נחיתה מסורבלים מדי ומלאים מדי בעיצוב ותוכן מבלבלים לרוב את הגולש ולא פעם הורסים הרבה המרות ועל כן, כדאי שהתוכן והעיצוב יהיו כמה שיותר פשוטים.
 7. כדאי מאוד שהתוכן יכיל נתונים מספריים שונים וזאת בכדי להוכיח את הערך שהלקוחות שלכם מקבלים מהמוצרים או השירותים.
 8. חשוב מאוד שהתוכן יפתור התסיגויות שונות שיכולות לצוץ לגולש כאשר הוא מגיע לדף. אם המוצר יקר מדי חשוב להסביר למה הוא יקר ועוד.
 9. חשוב מאוד שהתוכן שלכם יעורר רגשות אצל הגולשים שמגיעים לדף. כדאי שהפתיחה היא זאת שתכיל את התוכן שמעורר רגשות. המטרה היא לגרום לגולש להזדהות. רגשות הם הכלי הטוב ביותר שיגרום לאדם לרכוש בסופו של דבר.
 10. הקפידו שאת התוכן שלכם יכתוב איש מקצוע מנוסה בתחום של כתיבת תוכן לדפי נחיתה באופן ספציפי. לא כל תוכן מתאים לדף נחיתה ולא כל איש מקצוע שיודע לכתוב תוכן אכן יודע להתאים תוכן לדפי נחיתה.
 11. הקפידו על תוכן מנוסח בצורה ברורה, ללא שגיאות כתיב, פיסוק נכון ועברית תקינה.
0/5 (0 Reviews)