דף הבית >> סיפורים
הפעם בלי תוכן לאינטרנט או כתיבה שיווקית
אלא רק סיפורים קצרים פרי עטו של הברנש 

לא הכול זה עבודה, קופירייטינג וכתיבת תוכן לאתר. כדאי ורצוי מעת לעת, לעשות אתנחתא ולהתענג – מבחינתי על כתיבת סיפור קצר, מחוייך, המציג את גיבוריו ואת הקורות אותם בצורה מיוחדת ושונה. ומבחינתך, כך אני מקווה, להתענג על קריאה קלילה, שוטפת של קובץ סיפורים קצרים.

מודה ומתוודה. לפני פירסום קובץ הסיפורים הקצרים כאן באתר, שלחתי את כתב היד לרבים מחברי, מכירי, אנשי מקצוע מעולם הכתיבה, סופרים ידועים, וזכיתי לים של תגובות. להפתעתי ושמחתי רובן ככולן מחמיאות ואף יותר. 
חלק כתבו לי : "ת'שמע, זה ממש מזכיר את "תמונות יפואיות" של מנחם תלמי", אחרים ציינו את הדמיון העצום לכתבי דיימון ראניון (ברנשים וחתיכות), הנותרים זכו לכמה דקות של צחוק והנאה ובקשו שאשלח להם עוד. 

אז הנה זה כאן. להנאתך. ורק עוד הערה אחת קטנה. סגנון הכתיבה אכן נשאב מכתבי דיימון ראניון. כדאי לשים לב, שהכל נכתב בזמן הווה, גם תיאורים והתרחשויות מהעבר הרחוק. על פי תפיסתו של סופר מדהים זה, העבר כבר היה, העתיד בלתי ידוע, מה שחשוב הוא הווה. 

אשמח לקבל את תגובתך לסיפור הקצר שקראת תהיה אשר תהיה. רק ככה משחיזים את העט וכותבים סיפורים קצרים יותר מהוקצעים ומחודדים.
 
רשימת הסיפורים

רחמים רחמים
מעשייה כה מוזרה כמו תחרות האכילה המתוארת בסיפור זה יכולה להביא ברנשים רבים בעירנו ואולי אפילו כמה חתיכות חדות עין לתהות ולחשוד באמינות המספר. למען האמת. ובכל זאת, הריני מודיע מראש שביסודו הסיפור אמיתי. פה ושם, בעיקר פה ופחות שם, נעשו התאמות ושינויים שנועדו למנוע זיהויים של אזרחים שאינם מעוניינים בחשיפה מיותרת.

מטופל כראוי
ובכן, הפעם עוסק סיפורנו בגלריה של ברנשים וגם חתיכה אחת כולם נכנסים ויוצאים את פתחה של "ללקק את האצבעות" - מזללה ידועה בעירנו. וגם עלילה יש בסיפור ואפילו סוף נחמד. אהה.. כן... ואיך אפשר בלי קצת קולינריה עסיסית שמפעילה את בלוטות הטעם? "פונדק הים".

חלומות מתגשמים
האחווה הישראלית, זו שאנחנו מגלים אותה בשעות הקשות שלנו ממשיכה לפעום. גם, ואולי במיוחד כשאנחנו בחו"ל. סיפור זה משלב דמויות ססגוניות, כמיהות נפש, ברנשים כאלה וגם אחרים, הכל מתובל בהומור עוקצני, ועלילה קופצנית. להנאתכם. 

השליפה
מי מאיתנו - ברנשים וחתיכות כאחד - מוכן לשים את נפשו בכפו ולארגן לעצמו מפגש חברתי נעים עם 'מוות'. טיפוז שקט ונעים הליכות? אני מניח שאף אחד מכם לא שש לאירוע חברתי מסוג זה. ובכן, זו ההזדמנות לקרוא על המתרחש בין עבדכם הנאנן לבין 'מוות' קשישא. להנאתכם.

מנחם חשאי
מדהים עד כמה יכול עיסוקו של אדם להשפיע על אורח חייו. המקום אמיתי, התיאורים אמיתיים רק הגיבור הזוי. תרתי משמע.​
אפשר להתקשר אלי בצ'יק
054-2611212  

אפשר גם בקליק
habarnash@012.net.il

כרמי איתן, "הברנש", כותב תוכן מנוסה ומרצה לכתיבה שיווקית וקופירייטינג
ב'חשיפה' בבית הספר לאומנויות תקשורת של האוניברסיטה הפתוחה 
וקרן שמש מלכ"ר לקידום עסקים "צעירים"