דף הבית >> כתיבת תוכן
FacebookGoogle+Twitter
כן, פעם טקסט היה רק העברת מסרים היום טקסט נקרא כתיבת תוכן והוא ממלא תפקידים רבים ומגוונים. כך למשל, התוכן – בתנאי שהוא כתוב נכון וטוב - הוא זה שגורם לגולש להישאר באתר שלך במקום להקליק "חזור" ולעבור לאתר אחר. וזו רק ההתחלה. 

התוכן, הוא המוכר שמאחורי הדלפק, הוא גם מדריך הטיולים שלוקח את הגולש לטיול בין דפי האתר ומוליך אותו עד לסל הקניות הכל בליווי הסברים, הפגנת ידע וכושר שכנוע. 

התוכן הוא המנוף שמרים את האתר במעלה הדירוג של גוגל בעזרת מילות המפתח. הוא גם הזמר הרומנטי שמנגן ופורט על הנימים הרגשיים של הגולשים. 

התוכן הוא איש המכירות שלך, הוא הדייל שעומד מחוץ לחנות המקוונת ושולח פנימה בעזרת מילות המפתח לקוחות שגולשים ברשת. הוא המשווק שלך, משרד הפירסום, היחצ"ן... 

עכשיו זה כבר ברור. כתיבת תוכן היא ממש לא רק כתיבת טקסטים. הקופירייטר שלך חייב לדעת לכתוב כך שהתוכן ימלא את כל התפקידים שאך זה מניתי. או את רובם לפחות. 

מכאן גם ברור שלא כל קופירייטר מצוייד "בארגז כלים" שמאפשר לו לבצע את המלאכה כראוי. האתר שלך ממלא תפקידים ומשימות לרוב ויש לו חלק משמעותי בהתנהלות העסק שלך. ועל כן חשוב ואף חיוני שכתיבת התוכן תהיה מקצועית, מבינה ובעלת ניסיון רב ורחב. 

רוצה לראות אתר או שניים שכתבתי להם תוכן? הקלק כאן

פעם כתבו טקסטים היום זה כתיבת תוכן.
למעשה, כמעט הכול משתנה מקצה עד קצה.
והמהפיכה רק בתחילתה. 

  • פעם היו שולחים מכתבים היום יש מיילים 
  • פעם היו עלונים היום יש ניוזלטרים 
  • פעם לקוחות היו נכנסים לחנות היום הם גולשים לאתר 
  • פעם חנויות היו פתוחות עד 19:00 היום חנויות (מקוונות) עובדות 24/7 
  • פעם חוויית קניה היתה להתווכח עם המוכר היום חוויית קניה זה לקנות ולשלם כמה שיותר מהר מבלי לראות את המוכר ומבלי לגעת ולמשש את המוצר
רוצה לדבר איתי, רוצה לכתוב אלי,
​רוצה שאני אכתוב בשבילך? בבקשה:

 אפשר בצ'יק 054-2611212    
אפשר בקליק  habarnash@012.net.il