דף הבית >> מאמרים >> כתיבת תוכן מקדמת אתרים
FacebookGoogle+Twitter
www.hashmelay-alexey.co.il
תוך חודש מאז שעלה לאוויר – מקום שלישי עמוד ראשון בגוגל


חברה קטנה המספקת ביצוע עבודות חשמל ותיקונים באיזור המרכז. האתר קטן, מעט דפים, הטקסט העיקרי הוא בדף הבית. חשמלאי במרכז חשמלאים במרכז הם ביטויי החיפוש העיקריים וכמות החיפושים עומדת בין 320 ל-480 בחודש. כאן גם אני הופתעתי – תוך חודש האתר במקום שלישי עמוד ראשון גוגל וכיום – שלושה חודשים אחרי שעלה לאוויר – כבר במקום השני.

כתיבת תוכן מקדמת אתרים

רוצה לראות את האתר שלך מטפס למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש? כולם רוצים.
שם נמצאת עיקר הפעילות העסקית. בדרך כלל, הגולש לא מחפש מעבר לעמוד הראשון בגוגל למעט כמה "משוגעים" שגולשים גם לעמוד השני. חלק מהותי בתהליכי קידום אתר הוא כתיבת תוכן. גם גוגל עצמו מגדיר את חשיבות כתיבת התוכן במשפט: התוכן הוא המלך. ולא סתם תוכן מפוצץ במילות מפתח ב-30 ₪ למאמר משוכפל אלא כתיבת תוכן שמרתקת גולשים לקרוא, מציפה ומדגישה בפני הגולש תועלות ואשר מספקת לו מידע ראוי ומניעה אותו לפעולה. אני מעמיד טקסטים שכתבתי לבחינה. התוצאות מעניינות:

נהוג לומר שפעם ראשונה היא מקרה. פעם שנייה צירוף מקרים ופעם שלישית – שיטה. הנה שלוש דוגמאות של אתרים שאינם נשענים על קידום למעט כתיבת תוכן. ההדגמה כוללת נתונים כמו מילות החיפוש, מספר החיפושים, להיכן הגיע הדף או האתר בתוצאות החיפוש ותוך כמה זמן. אז קדימה:

www.cutaway.co.il
ללא קידום תוך חודש עמוד ראשון ובקשות לעשרות הצעות מחיר. 

אתר של אחת החברות המובילות בתחום הפקת סרטים. אתר יש קישורים פנימיים וחיצוניים שמסייעים בקידום אבל... עד לכתיבת התוכן החדש, האתר התנחל בעמודים רחוקים במנוע החיפוש ואת הבקשות להצעות מחיר דרך האתר אפשר היה לספור על יד אחת. 
בחודש 2/2012 עלה האתר המחודש לאוויר עם כתיבת תוכן איכותית. וכך, ביטוי החיפוש סרטי תדמית, שהוא מעמודי התווך של cutaway, ולו 1600 חיפושים בחודש, טיפס והתמקם בעמוד הראשון תוך חודש ימים, ותוך חודשיים האתר הניב יותר מ-30 בקשות להצעות מחיר לעומת 4 במשך שנתיים. 
ככה זה נראה:
www.kar-ham.co.il
בלי קידום, בלי קישורים – מקום ראשון בגוגל וגם מקום שני


"כר-חם" אתר שמציע מגוון כריות מקצועיות לחימום במיקרוגל. האתר אינו מקודם כלל וכמעט ואין לו קישורים חיצוניים כך שכל קידומו נשען אך ורק על כתיבת תוכן על פי מילות מפתח כמו: 
כרית חימום (1000 חיפושים בחודש), כריות חימום (250 חיפושים), כריות חימום במיקרוגל. "כר-חם" נהנית מהתנחלות קבע בשני המקומות הראשונים בגוגל. הכל בזכות כתיבת תוכן איכותי.
אין לך זמן לדוגמאות של אחרים? רוצה לראות תוצאות? 
רוצה שגם באתר שלך גולשים יקראו את התכנים בעניין? 
רוצה שגם אצלך כתיבת תוכן תעשה עבודת קידום אתר?
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר כבר עכשיו
אפשר בצ'יק 054-2611212    
אפשר בקליק  habarnash@012.net.il