דף הבית >> מאמרים >> כתיבת תוכן - כוחה של מילה
FacebookGoogle+Twitter

כתיבת תוכן - כוחה של מילה

הדבר הראשון שאדם רואה זו תמונה.
בין אם מדובר באתר אינטרנט, מייל, עלון, מודעה... התמונה או העיצוב קופצים לעין לפני הכול. אבל מי שמזיז אותו באמת מעמוד לעמוד באתר, ובעיקר, מי שמניע אותו לפעולה כמו רכישה, השארת פרטים בקשה לקבלת ניוזלטר - הוא הטקסט וכמו שקוראים לו כיום – כתיבת תוכן. זה כוחה של מילה. 

מאיפה מילים שואבות את הכוח להניע גולשים?
כדי שמילים יאגרו כוח הן דואגות להתחבר לקופירייטר מעולה ומבין עניין שידע לעשות בהן שימוש נכון ויעיל. בלעדיו הן סתם מילים. כשהן איתו, יש למילים את הבמה להראות לכולנו מה הן באמת מסוגלות ויודעות לעשות:

1. מילים מומחיות בהפעלת רגשות כמו חום, רוך, אמפטיה, שמחה, אהבה. כי הן יודעות שמה שמפעיל בני אדם – בעת גלישה באינטרנט, בקריאת עיתון, מייל, דואר – זה רגש.

2. מילים יודעות שאנשים לא אוהבים לקרוא הרבה טקסטים אבל אוהבים סיפורים. מכיוון שכך, הן דואגות להתחבר אחת לשנייה למשפטים מושכי תשומת לב, מרתקים, מפתיעים ובעלי גוון סיפורי.

3. מילים יודעות שאין להן הגנה במיוחד לא מפני מקלדות קטנות במידות או אצבעות חפוזות. לכן, מילים סומכות על הקופירייטר שלהן שיעשה הגהה ויתקן אותן כמו שצריך.

4. מילים יודעות שרוב הגולשים ממהרים (רק השד יודע לאן...) ולכן הן מבצעות הטעייה והונאה בדמות של אותיות שמנות, בעזרת צבע מדגיש, מסגרות שמבליטות טקסט, אות גדולה ושאר אמצעים שגורמים לעין לעצור היכן שיש מסר חשוב.

5. מילים יודעות שאי אפשר בלעדיהן. המציאו אותן כדי ליצור קשר ותקשורת בין אנשים. הן מכירות את ההיסטוריה שלהן וכמה כוח יש להן ביד.

אבל מתי מילים מגלות באמת את מלוא עוצמתן?
מילים מקבלות עוצמה מדהימה כשהן נופלות לידיים של קופירייטר שיודע לא רק ללהטט במשחקי לשון אלא בעיקר קופירייטר שמכיר את מאפייני הקריאה של הגולשים, את רחשי ליבם כלקוחות ואת מניעי הקנייה שלהם כצרכנים. כן, מילים מקבלות משנה כוח כשהן פוגשות איש מומחה שמבין כתיבת תוכן איכותי מהי ואשר יודע לקחת את כל המרכיבים האלה גם יחד, לערבב אותם ולהוציא מבין אצבעותיו טקסט – שפתיים יישקו!!!

מוגש ע"י "הברנש" - קופירייטר ומומחה כתיבת תוכן איכותי שמרתק ומניע גולשים,
* רוצה לקרוא טקסטים לא שגרתיים?
* רוצה שגם התוכן באתר שלך יהיה מרתק?
* רוצה כתיבת תוכן שמניעה גולשים לפעולה? 

 
"הברנש" לשירותך:
 אפשר בצ'יק 054-2611212    
אפשר בקליק  habarnash@012.net.il